Dupla klizna vrata CONCEPT OPAL
C-02-P160/2
- Hromirani ram
- Hromirana ručica
- Hromirani easy take-off sistem
- Providno staklo debljine 6 mm
- Dimenzije: 1600 x 1950 mm
- Reverzibilnost (instalacija moguća i levo i desno)
- Vodonepropusnost visokog nivoa
Klizna vrata 1600x1950 6mm providno staklo Concept Opal C-02-P160
22.300 rsd
Paravan Walk-in 800x2000 Concept Monte Dark crni mat ram 8mm grey staklo C-02-SB80G
17.610 rsd
22.300 rsd
Dupla klizna vrata 1600×1950 6mm providno staklo Concept Opal C-02-P160/2
Dupla klizna vrata CONCEPT OPAL
C-02-P160/2
| Oblik | Pravougaoni |
|---|---|
| Proizvođač | Concept |
| Serija proizvoda | Opal |
| Kategorija | Klizna vrata |
| Debljina stakla | 6mm |
| Vrsta rama | Hromirani |
| Dužina | 160cm |
| Visina | 195cm |
| Univerzalno postavljanje | Da |
| Vrsta stakla | Providno |
Samo prijavljeni korisnici koji su kupili ovaj proizvod mogu ostaviti komentar.
Recenzije
Još nema komentara.