Dodatne informacije
| Oblik | Polukružni |
|---|---|
| Proizvođač | Zomar |
| Kategorija | Tuš kade |
| Širina | 80cm |
| Dužina | 80cm |
| Materijal kadice | Akril |
| Skidajuća akrilna obloga | Sa oblogom |
| Vrsta kadice | Plitka |
Polukružna tuš kada Zomar Veronika R80 ugradna
10.440 rsd
Polukružna tuš kada Zomar Lara R80 ugradna
11.540 rsd
25.680 rsd
Polukružna akrilna tuš kada Veronika R80 domaćeg proizvođača Zomar. Tuš kada u kompletu sa metalnom podkonstrukcijom i akrilnom oblogom. Kadica je izrađena od kvalitetnog sanitarnog akrila debljine 4mm. Garancija na sve Zomar tuš kade je 5 godina.
| Oblik | Polukružni |
|---|---|
| Proizvođač | Zomar |
| Kategorija | Tuš kade |
| Širina | 80cm |
| Dužina | 80cm |
| Materijal kadice | Akril |
| Skidajuća akrilna obloga | Sa oblogom |
| Vrsta kadice | Plitka |
Samo prijavljeni korisnici koji su kupili ovaj proizvod mogu ostaviti komentar.
Recenzije
Još nema komentara.