Dodatne informacije
| Oblik | Pravougaoni |
|---|---|
| Proizvođač | Linni |
| Serija proizvoda | Elegance |
| Kategorija | Tuš kabine |
| Debljina stakla | 8mm |
| Vrsta rama | Aluminijumski |
| Širina | 80cm |
| Dužina | 120cm |
| Visina | 195cm |
| Vrsta stakla | Tonirano |
Tuš komplet Linni Classic R80 sa dubokom kadicom
Tuš kabina 80x100cm Linni Elegance 8010 8mm tonirano staklo
Originalna cena je bila: 43.188 rsd.34.550 rsdTrenutna cena je: 34.550 rsd.
-20%Tuš kabina 80×120 Linni Elegance 8012 8mm tonirano staklo
| Oblik | Pravougaoni |
|---|---|
| Proizvođač | Linni |
| Serija proizvoda | Elegance |
| Kategorija | Tuš kabine |
| Debljina stakla | 8mm |
| Vrsta rama | Aluminijumski |
| Širina | 80cm |
| Dužina | 120cm |
| Visina | 195cm |
| Vrsta stakla | Tonirano |
Samo prijavljeni korisnici koji su kupili ovaj proizvod mogu ostaviti komentar.
Recenzije
Još nema komentara.