Tip stakla Kaljeno staklo
Debljina stakla 6 mm
Dimenzije tuš kabina 90×90 cm
Oblik tuš kabina Petougaone
Mehanizam šarki Da
Staklo Providno
Aluminijumski profil Da
Kompenzaciona lajsna Da
Tuš kabina 90x90 Linni Ideal 9021 petougaona
31.410 rsd
Tuš kabina 80x80 Linni Ideal 8003
22.840 rsd
Tuš kabina 90×90 Linni Ideal 9001 petougaona
28.550 rsd
Tuš kabina 90×90 Linni Ideal 9001 petougaona
Dodatne informacije
| Proizvođač | Linni |
|---|---|
| Serija proizvoda | Ideal |
| Kategorija | Tuš kabine |
| Debljina stakla | 6mm |
| Vrsta rama | Aluminijumski |
| Širina | 90cm |
| Dužina | 90cm |
| Visina | 195cm |
| Vrsta stakla | Providno |
Samo prijavljeni korisnici koji su kupili ovaj proizvod mogu ostaviti komentar.



Recenzije
Još nema komentara.