Dodatne informacije
| Oblik | Četvrtasti |
|---|---|
| Proizvođač | Kolo – Geberit Group |
| Kategorija | Tuš kabine |
| Debljina stakla | 4mm |
| Vrsta rama | Hromirani |
| Širina | 90cm |
| Dužina | 90cm |
| Visina | 185cm |
| Vrsta stakla | Matirano |
Tuš kabina Kolo 80x80x185cm matirano staklo 4mm
16.208 rsd
Tuš kabina Kolo R80 hrom matirano staklo 4mm
17.042 rsd
18.097 rsd
Tuš kabina Kolo 90x90x185cm matirano staklo 4mm
| Oblik | Četvrtasti |
|---|---|
| Proizvođač | Kolo – Geberit Group |
| Kategorija | Tuš kabine |
| Debljina stakla | 4mm |
| Vrsta rama | Hromirani |
| Širina | 90cm |
| Dužina | 90cm |
| Visina | 185cm |
| Vrsta stakla | Matirano |
Samo prijavljeni korisnici koji su kupili ovaj proizvod mogu ostaviti komentar.
Recenzije
Još nema komentara.