proizvođač: Minotti
– dimenzije 80/80/185cm
– staklo debljine 4mm
Savremeni stil življenja kao i povećanje opšteg nivoa životne higijene, uslovio je da je tuš kabina postala jedini ili sastavni deo svakog kupatila.
Kolpa San SQ LINE Chinchila tuš kabina četvrtasta beli ram
37.590 rsd – 48.470 rsd
Tuš kabina Minotti JL4190 kvadratna 90x90
17.370 rsd
15.980 rsd
Tuš kabina kvadratna bez kade. Providno kaljeno staklo debljine 4mm.
Nema na stanju
proizvođač: Minotti
– dimenzije 80/80/185cm
– staklo debljine 4mm
Savremeni stil življenja kao i povećanje opšteg nivoa životne higijene, uslovio je da je tuš kabina postala jedini ili sastavni deo svakog kupatila.
| Oblik | Četvrtasti |
|---|---|
| Brend | Minotti |
| Kategorija | Tuš kabine |
| Debljina stakla | 4mm |
| Vrsta rama | Aluminijumski |
| Širina | 80cm |
| Dužina | 80cm |
| Visina | 185cm |
| Vrsta stakla | Matirano |
Samo prijavljeni korisnici koji su kupili ovaj proizvod mogu ostaviti komentar.
Recenzije
Još nema komentara.