Dodatne informacije
| Oblik | Polukružni |
|---|---|
| Kategorija | Tuš kabine |
| Debljina stakla | 5mm |
| Vrsta rama | Aluminijumski |
| Širina | 90cm |
| Dužina | 90cm |
| Vrsta stakla | Chinchila |
| Vrsta kadice | Duboka |
Tuš Kadica Četvrtasta 80x80 Plitka Capri
7.220 rsd
Tuš kabina sa dubokom kadom R80 Naples mat staklo 5mm
24.040 rsd
24.520 rsd
Tuš kabina sa dubokom kadom R90 Naples mat staklo 5mm
| Oblik | Polukružni |
|---|---|
| Kategorija | Tuš kabine |
| Debljina stakla | 5mm |
| Vrsta rama | Aluminijumski |
| Širina | 90cm |
| Dužina | 90cm |
| Vrsta stakla | Chinchila |
| Vrsta kadice | Duboka |
Samo prijavljeni korisnici koji su kupili ovaj proizvod mogu ostaviti komentar.
Recenzije
Još nema komentara.