Dimenzije:
80×200
90×200
100×200
Kaljeno staklo, providno
Hromirani ram
Debljina 8mm
Tuš paravan JOY III crni ram
14.040 rsd – 15.960 rsd
Akrilna kada Shower Lena
23.800 rsd – 30.850 rsd
11.360 rsd – 12.460 rsd
Tuš paravan JOY IV je dostupan u dimenzijama 80cm, 90cm i 100cm, sa visinom od 200cm. Tuš paravan je izrađen od providnog kaljenog stakla debljine 8mm. Pogodni su za ugradnju u manjim kupatilima.
Dimenzije:
80×200
90×200
100×200
Kaljeno staklo, providno
Hromirani ram
Debljina 8mm
| Proizvođač | Infigo |
|---|---|
| Kategorija | Tuš paravani |
| Debljina stakla | 8mm |
| Vrsta rama | Hromirani |
| Dužina | 100cm, 80cm, 90cm |
| Visina | 200cm |
| Vrsta stakla | Providno |
| Dimenzije | 100x200cm, 80x200cm, 90x200cm |
Samo prijavljeni korisnici koji su kupili ovaj proizvod mogu ostaviti komentar.
Recenzije
Još nema komentara.