Dimanzija: 80x80x190
Kaljeno transparentno staklo 6 mm
hromirani aluminijumski profili, hromirani inox držač fiksnog stakla
fiksna bočna strana i vrata
Tuš paravan RDR-33 90x90x190cm providno staklo 6mm
22.470 rsd
Tuš paravan Walk-in S473-120 providno staklo 8mm
17.790 rsd
Tuš paravan RDR-33 80x80x190cm providno staklo 6mm
22.000 rsd
Tuš paravan RDR-33 80x80x190cm providno staklo 6mm
Dodatne informacije
| Oblik | Četvrtasti |
|---|---|
| Proizvođač | Razni proizvođači |
| Kategorija | Tuš paravani |
| Debljina stakla | 6mm |
| Vrsta rama | Aluminijumski |
| Širina | 80cm |
| Dužina | 80cm |
| Visina | 190cm |
| Vrsta stakla | Providno |
Samo prijavljeni korisnici koji su kupili ovaj proizvod mogu ostaviti komentar.







Recenzije
Još nema komentara.