- Crni ram
- Crna ručica
- Tamno staklo debljine 6 mm
- Skriveni šrafovi za montažu
- Dimenzije: 1000 x 1950 mm
- Crni Easy take-off sistem
- Vodonepropusnost visokog nivoa
- U kombinaciji sa bočnim staklom iz iste serije možete sklopiti tuš kabinu po meri
Tuš Kabina Concept Atlas Black 900x900x1950 6mm Providno Staklo C-02-B4910
21.520 rsd
Klizna vrata 1100x1950 Concept Atlas Black Providno Staklo 6mm C-02-B4110
28.270 rsd
Klizna vrata 1000×1950 Concept Atlas Black Providno Staklo 6mm C-02-B4100
26.840 rsd
Klizna vrata 1000×1950 Concept Atlas Black Providno Staklo 6mm C-02-B4100
C-02-B4100
- Crni ram
- Crna ručica
- Tamno staklo debljine 6 mm
Dodatne informacije
| Oblik | Pravougaoni |
|---|---|
| Proizvođač | Concept |
| Serija proizvoda | Atlas Black |
| Kategorija | Tuš paravani |
| Debljina stakla | 6mm |
| Vrsta rama | Crni |
| Dužina | 100cm |
| Visina | 195cm |
| Vrsta stakla | Crno |
Samo prijavljeni korisnici koji su kupili ovaj proizvod mogu ostaviti komentar.







Recenzije
Još nema komentara.