Dimenzije tuš kabine: 900x900mm
Boja stakla: Providno staklo
Debljina stakla: 6mm
Boja rama: Crni
Visina: 1950mm
Oblik: Četvrtasti
Tuš kabina Concept Atlas Black 800x800x1950 6mm providno staklo C-02-B4810
Klizna vrata 1000x1950 Concept Atlas Black Providno Staklo 6mm C-02-B4100
26.840 rsd
Tuš Kabina Concept Atlas Black 900x900x1950 6mm Providno Staklo C-02-B4910
21.520 rsd
Tuš kabina CONCEPT ATLAS BLACK
C-02-B4910
- Crni ram
- Crna ručica za otvaranje kliznih tuš vrata
- Dimenzije: 900 x 900 x 1950 mm
- Providno staklo debljine 6 mm
- Skriveni šrafovi za montažu
- Jednostavna demontaža točkića i uklanjanje stakla omogućavaju lak pristup radi održavanja
- Preporuka je redovno čišćenje mekom krpom, izbegavati grube sunđere i agresivna sredstva
Dodatne informacije
| Oblik | Četvrtasti |
|---|---|
| Proizvođač | Concept |
| Serija proizvoda | Atlas Black |
| Kategorija | Tuš kabine |
| Debljina stakla | 6mm |
| Vrsta rama | Crni |
| Širina | 90cm |
| Dužina | 90cm |
| Visina | 195cm |
| Vrsta stakla | Providno |
Samo prijavljeni korisnici koji su kupili ovaj proizvod mogu ostaviti komentar.






Recenzije
Još nema komentara.