Walk-in paravan CONCEPT MONTE PLUS
C-02-WIB100
- Crni ram
- Crni fiksator
- Crni držač peškira
- Dimenzije: 1000 x 2000 mm
- Providno staklo debljine 8 mm
- Vodonepropusnost nižeg nivoa
- Reverzibilnost (instalacija moguća i levo i desno)
Paravan Walk-In 800x2000 Concept Monte Plus providno staklo 8mm mat crni ram i držač peškira C-02-WIB80
18.290 rsd
Paravan Walk-In 1200x2000 Concept Monte Plus providno staklo 8mm mat crni ram i držač peškira C-02-WIB120
23.120 rsd
20.700 rsd
Paravan Walk-In 1000×2000 Concept Monte Plus providno staklo 8mm mat crni ram i držač peškira C-02-WIB100
Walk-in paravan CONCEPT MONTE PLUS
C-02-WIB100
| Oblik | Pravougaoni |
|---|---|
| Proizvođač | Concept |
| Serija proizvoda | Monte Plus |
| Kategorija | Tuš paravani |
| Debljina stakla | 8mm |
| Vrsta rama | Crni |
| Dužina | 100cm |
| Visina | 200cm |
| Univerzalno postavljanje | Da |
| Vrsta stakla | Providno |
Samo prijavljeni korisnici koji su kupili ovaj proizvod mogu ostaviti komentar.
Recenzije
Još nema komentara.