Walk-in paravan CONCEPT MONTE DARK
C-02-SB80G
- Crni ram
- Crni fiksator
- Tamno staklo debljine 8 mm
- Dimenzije: 800 x 2000 mm
- Vodonepropusnost nižeg nivoa
- Easy clean sistem – lako održavanje
- Reverzibilnost (instalacija moguća i levo i desno)
Dupla klizna vrata 1600x1950 6mm providno staklo Concept Opal C-02-P160/2
22.300 rsd
Paravan Walk-in 900x2000 Concept Monte Dark crni mat ram 8mm grey staklo C-02-SB90G
17.610 rsd
Paravan Walk-in 800×2000 Concept Monte Dark crni mat ram 8mm grey staklo C-02-SB80G
Walk-in paravan CONCEPT MONTE DARK
C-02-SB80G
| Oblik | Pravougaoni |
|---|---|
| Proizvođač | Concept |
| Serija proizvoda | Monte Dark |
| Kategorija | Tuš paravani |
| Debljina stakla | 8mm |
| Vrsta rama | Crni |
| Dužina | 80cm |
| Visina | 200cm |
| Univerzalno postavljanje | Da |
| Vrsta stakla | Sivo |
Samo prijavljeni korisnici koji su kupili ovaj proizvod mogu ostaviti komentar.
Recenzije
Još nema komentara.