- Zastakljivanje sa 6mm (vrata) i 4mm (fiksni segment) kaljenim sigurnosnim staklom prema DIN EN 12150
- Sa premazom protiv plaka: minimalno zadržava kapljice vode, lakše čišćenje, značajno smanjenje prljavštine i naslaga kamenca
- Profili izrađeni od visokokvalitetnog aluminijuma
- Drška za luk od visokokvalitetnog hromiranog metala
- Visokokvalitetni ugaoni konektor i ručka u srebrnoj boji visokog sjaja
- Mogućnost podešavanja u zidnom profilu 2,5 cm
- Uključujući HÜPPE sistem cevi – ugradnja bez vidljivih vijaka u području zidne šine
- Sa donjim profilom (visina 4,1 cm)
- Kontinuirane magnetne trake i zaptivni profili
- Opseg podešavanja standardno 2,5 cm (= veličina narudžbe -1,5 / + 1 cm)
- Ugradna mera: 785-810 mm
- Širina ulaza: 465 mm
- Radius: 550
- Moguća ugradnja na tuš kadu i u pod
- Stanje montaže: delimično sastavljeno
- Uključeno u isporuku: materijal za pričvršćivanje, uputstvo za montažu
- Bez tuš kade
Tuš kabina sa kadicom TURIA R90
27.820 rsd
Četvrtasta tuš kabina Huppe Classics 2
38.740 rsd – 50.670 rsd
Polukružna Tuš kabina Huppe Classics 2
41.460 rsd – 53.400 rsd
Polukružna tuš kabina Huppe Classics 2 je dostupna u dimenzijama R80x190cm, R80x200cm, R90x190cm i R90x200cm. Staklo tuš kabine je kaljeno debljine 6mm sa premazom protiv plaka.
Dodatne informacije
| Oblik | Polukružni |
|---|---|
| Proizvođač | Huppe |
| Kategorija | Tuš kabine |
| Debljina stakla | 6mm |
| Širina | 80cm, 90cm |
| Dužina | 80cm, 90cm |
| Visina | 190cm, 200cm |
| Vrsta stakla | Providno |
| Dimenzije | R80x190cm, R80x200cm, R90x190cm, R90x200cm |
Samo prijavljeni korisnici koji su kupili ovaj proizvod mogu ostaviti komentar.






Recenzije
Još nema komentara.