Akrilna, bele boje
Dostupne dimenzije kade: 90×90, 80×100, 80×120, 90×120
Visina: 4,5cm
Tuš kada Shower Slim
18.810 rsd – 28.800 rsd
Plitka tuš kada Shower Slim je visine samo 4,5cm i dostupna je u dimenzijama 90×90, 80×100, 80×120, 90×120. Odlična tuš kada za moderna i minimalistička kupatila.
Dodatne informacije
| Oblik | Pravougaoni |
|---|---|
| Proizvođač | Shower |
| Kategorija | Tuš kade |
| Širina | 80cm, 90cm |
| Dužina | 100cm, 120cm, 90cm |
| Visina | 45cm |
| Materijal kadice | Akril |
| Vrsta kadice | Plitka |
| Dimenzije | 80x100cm, 80x120cm, 90x120cm, 90x90cm |
Samo prijavljeni korisnici koji su kupili ovaj proizvod mogu ostaviti komentar.


Recenzije
Još nema komentara.